Sivas'ta Ramazan Bayramında Nöbetçi ve Açık Olacak Fırınlar Sivas'ta Ramazan Bayramında Nöbetçi ve Açık Olacak Fırınlar

Umut Veren Eller Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Berivan Yılmaz,  iş kadını İlknur Yıldız’a plaket takdim etti.

Whatsapp Görsel 2024 03 01 Saat 16.06.12 616F91F5

Umut Veren Eller Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Sivas’ta yapmış olduğu çalışmalar beğeni ile takip ediliyor. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar birçok faaliyet alanında yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken dernek, kendilerine her konuda destek veren iş kadını İlknur Yıldız’a teşekkür plaketi takdim etti. Dernek Başkanı Berivan Yılmaz, ilk gün ki heyecan ile çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade etti. Yapılan dernek çalışmalarının başarılı şekilde yürütülmesi adına Sivaslıların kendilerine her konuda destek verdiğini ifade etti. İş kadını İlknur Yıldız’ın her zaman yanlarında olduğunu kaydeden Başkan Yılmaz, “Sultan şehirde 2019 yılından bu yana faaliyet gösteriyoruz. Birçok kolda Sivaslılara destek ve katkılar sunuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne çizdiğimiz yol haritası üzerinde yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmalarda Sivaslıların desteklerini arkamızda görmek bizleri mutlu ediyor. Bizlere her platformda katkılar sunan iş kadını İlknur Yıldız’a teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Umut Veren Eller Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yaklaşan Ramazan ayı öncesinde de çalışma temposunu artıracağı ifade ediliyor.

Whatsapp Görsel 2024 03 01 Saat 16.06.12 Dbf4729D