Beypazarı Maden Suyu: Avrupa ve Türkiye'ye Uygun, İsviçre'de Mevzuat Farklılığı Beypazarı Maden Suyu: Avrupa ve Türkiye'ye Uygun, İsviçre'de Mevzuat Farklılığı


Ulaştırma ve Demiryolu Sendikası (UDEMHAK-SEN) Genel Başkanı Abdullah Peker, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Alim Yıldız'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette üniversitenin 50. yılı kutlanırken, şehir gündeminde önemli yer tutan şehir üniversitesi arası hafif raylı sistem projesi de ele alındı.

Whatsapp Görsel 2024 03 01 Saat 09.53.31 637B05B0
Abdullah Peker, Rektör Yıldız'a üniversitenin 50. yılı için tebriklerini sunarak, şehrin kalkınmasında önemli rol oynadığını dile getirdi. Ziyarette, her zaman gündemde tutulan şehir üniversitesi arası hafif raylı sistem projesi de detaylı olarak görüşüldü.
Peker ayrıca, üniversite öğrencileri için ring taşımacılığının ücretsiz olması gerektiğini de vurguladı. Rektör Yıldız'ın iki dönem boyunca yaptığı yararlı hizmetlere değinen Peker, üçüncü kez seçilmesinin şehre faydalı olacağını da sözlerine ekledi.
Sivas'a yeni bir hastanenin gerekliliğini de vurgulayan Peker, yeni emar (MR) cihazının hizmete girmesinin de mükemmel bir gelişme olduğunu ifade etti.
Ziyaret sonunda UDEMHAK-SEN Genel Başkanı Abdullah Peker, Rektör Alim Yıldız ve ekibine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.