Sivasspor'da Kalede Rekabet Kızışıyor! Sivasspor'da Kalede Rekabet Kızışıyor!

Sivas'ta U11-U13 müsabakaları mücadele ve heyecan  dolu bir sezon geride kaldı. 2023-2024 Sezonu U11-U13 futbol müsabakalarında Sivasspor altyapısı   iki kategoride de şampiyonluk kupasını havaya kaldıran taraf oldu.

U13'te Sivasspor Demirspor'u Devirdi
Vali Yılmaz Şimşek'in de tribünlerde yer aldığı 4 Eylül Spor Vadisinde oynanan U13 final mücadelesinde Sivasspor, Demirspor'u 4-0 gibi net bir skorla mağlup ederek şampiyonluk sevincini yaşadı. Maçı izleyen Vali Şimşek, mücadelenin ardından her iki takımı da tebrik etti ve spora gönül verenlere teşekkürlerini sundu.

U11'de de Sivasspor Hakimiyeti
U11 Ligi'nde de Sivasspor hakimiyeti vardı. Rakiplerini geride bırakan Sivasspor U11 takımı, ligi zirvede tamamlayarak şampiyonluk kupasına uzandı.

Vali Şimşek'ten Tebrik Mesajı
Başarıdan dolayı büyük bir sevinç yaşayan Sivasspor camiasını tebrik eden Vali Yılmaz Şimşek, minik sporculara şu ifadelerle seslendi: "Sizler bu şehrin gururusunuz. Başarılarınızla bizleri gururlandırıyorsunuz. Çalışmalarınızda asla pes etmeden, kendinizi geliştirmeye devam ederek daha nice başarılara imza atacağınıza inanıyorum." dedi.

Muhabir: Ahmet Can Aydın