31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden sivas Belediye Başkanı adayı olarak seçimlere katılan Reha Kars, başkanlık seçimini kazanamasa bile Türk siyaseti genç bir siyasetçiyi kazandı.

31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Sivas Belediye Başkan adayı olan Reha Kars, başkanlık seçimlerini kazanamasa bile siyasete kattığı renkler ile dikkat çekti. Seçim sürecinde yapmış olduğu planlı, programlı propagandalar ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Reha Kars, başkan olma hedefine ulaşamasa bile Türk siyaseti genç bir siyasetçiyi kadrosuna kattı.

Reha Kars Si̇vas

Seçim süresinde saha çalışmalarındaki pozitifliği ile beğeni toplayan Reha Kars, başkanlık yarışında yaptığı çalışmalarla siyasetteki geleceği için sağlam temeller attı. Seçim boyunca sıkılmadık el, gezilmedik cadde, girilmedik dükkan bırakmayan Reha Kars’ın enerjisi gelecek adına Sivaslıları mutlu ediyor.

Kangal Yetiştiricisi Hüseyin Yıldız'dan Köpeklerde Kene Uyarısı Kangal Yetiştiricisi Hüseyin Yıldız'dan Köpeklerde Kene Uyarısı

Reha Kars’ın 2028 yılındaki Türkiye genel seçimlerinde Sivaslılar tarafından şimdiden potansiyel milletvekili adayı olarak gösteriliyor.

Öte yandan genç siyasetçinin Milliyetçi Hareket Partisi ruhuna yönelik izlemiş olduğu yol haritası da titizlik içerisinde takip ediliyor.