28 ŞUBAT 2024  ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 ŞUBAT 2024 ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

TEMA Vakfı Sivas İl Temsilcisi Hakan Selek, gönüllü olarak yürüttüğü görevini Yağız Can Bayhan'a devretti. E2458FA0-C600-49E4-85AC-77189F8E6872
TEMA Vakfı'nı temsil etmenin kendisi için büyük bir gurur olduğunu belirten yeni İl Temsilcisi Yağız Can Bayhan, "Bugün ülke genelinde 1 Milyonu aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı'nı ilimizde temsil etmek benim için büyük bir mutluluk. Bu büyük sorumluluk ile ilimizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarınının korunmasına dair bilinci geliştirmek için tüm çalışmaları gönüllü ekibimle birlikte sürdüreceğiz. Bu kapsamda öncelikle Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA, Genç TEMA ve Mezun TEMA gruplarını oluşturarak gönüllü sayımızı artırmayı ve ilimize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya çağırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

TEMA Vakfı Sivas İl Temsilciliğı ekibi, yaşanabilir bir gelecek için kamuoyunu bilinçlendirme çalışmaları yürütmek; verimli tarım torraklarının, su varlıklarının, mera ve orman alanlarının korunmasını sağlamak için çalışıyor. Ekolojik okuryazar bireylerin yetişmesi için okullar ve gönüllü öğretmenlerle iş birliği gerçekleştirerek TEMA Vakfı'nın ücretsiz doğa eğitimlerini toplumun tüm kesinlerimlerine yaygınlaştırmasıyla adını duyuruyor.