Çalışmalarda 500 bin TL nakit, bir miktar döviz, 102 gram altın, 2 ruhsatsız silah, 50 adet mermi ve dijital materyaller ele geçirildi.

Nevşehir'de yaşayan Mustafa Akgül, tatil yapmak için internet üzerindeki reklamlardan bir Bungalov kiraladı. Ancak ödemesini yaptıktan sonra ek para talep edilince dolandırıldığını fark etti. Akgül'ün şikayeti üzerine harekete geçen emniyet ekipleri, 3 aylık fiziki ve teknik çalışma sonucunda 250'den fazla kişiyi dolandıran çeteyi tespit etti.

Palmerobungalov.com isimli sahte bir internet sitesi üzerinden "Kiralık Bungalov" temasıyla kurdukları 'oltalama' sistemini kullanan çete üyeleri, 8 ilde eş zamanlı operasyonla yakalandı. Operasyonda örgüt liderliğini yapan Ali Can Özdemir ve Kemal Özdemir de dahil olmak üzere 25 şüpheli gözaltına alındı. Ayrıca 500 bin TL nakit, bir miktar döviz, 102 gram altın, 2 ruhsatsız silah, 50 adet mermi ve dijital materyaller ele geçirildi.

Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti: Kayseri'de Kaza! 2'si Ağır 4 Yaralı! Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti: Kayseri'de Kaza! 2'si Ağır 4 Yaralı!

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.