Marmara Denizi'nde Batan Batuhan A Gemisinin Enkazı Bulundu! Marmara Denizi'nde Batan Batuhan A Gemisinin Enkazı Bulundu!

2017 yılında restore edilen otel, Ankara ve İstanbul'un orta noktasında, Bolu ve Düzce sınırında, 160 dönümlük el değmemiş bir ormanın içerisinde yer alıyor. Otel, toplantı salonları, geniş SPA alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, tarihi Çam Restaurant, Ladin Teras Lounge gibi birçok hizmet ve alan sunmaktadır.

Bolu Koru Otel, İstanbul ve Ankara'ya iki saatlik mesafede konumlanmasıyla hafta içi ve hafta sonu kısa sürede ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır. Otelin çevresinde 300'den fazla göl ve gölet yer almakta olup, misafirler rehber eşliğinde doğayı keşfetme imkanına sahiptir. Otelin konaklama birimleri arasında standart, deluxe, suite, king-duplexsuite odaları yer almaktadır.

Konuklara huzurlu bir konaklama deneyimi sunan Bolu Koru Otel, Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan restoranlarıyla da dikkat çekmektedir. 450 kişilik Çam Restaurant, 50 kişilik Anıt Restaurant ve 120 kişilik Ladin Terrace Lounge, Türk mutfağının özenle seçilmiş tatları ile birlikte Bolu mutfağının benzersiz lezzetlerini sunmaktadır.

Ayrıca otel, toplantı ve organizasyonlar için geniş olanaklar sunmaktadır. Deniz Aydan Kongre Merkezi ve çok amaçlı salonları ile düğün, nikah gibi organizasyonlara ev sahipliği yapabilmektedir. Bolu Koru Otel, 3 bin 600 metrekarelik bir alana sahip olan Anatolia Spa&Wellness merkezi ile de konuklarına zengin bir SPA deneyimi sunmaktadır. Bu merkezde özel süitler, dinlenme odaları, buhar odaları, saunalar, Türk hamamı, buz çeşmesi, tuz odası gibi birçok hizmet bulunmaktadır.