Talas Belediyesi tarafından 1-2 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Talas Antika, Retro, Vintage ve Değerli Eşya Fuarı'na sayılı günler kaldı.

"Harman Meydanı'nda Tarihi Yolculuk" sloganıyla her ayın ikinci pazar günü büyük beğeni toplayan Antika Pazarı'nın ardından bu fuarla Talas'ta bir ilke imza atılacak.

Kocasinan'da Kediler Otel Konforunda Yaşıyor: Küçük Dostlar Kedi Kasabası Kocasinan'da Kediler Otel Konforunda Yaşıyor: Küçük Dostlar Kedi Kasabası

Yurdun Dört Bir Yanından Antika Severler Bir Araya Gelecek

Bodrum Müzayede ve Organizasyon firmasıyla ortaklaşa düzenlenecek olan fuara, yurdun dört bir yanından yüzlerce antikacı katılacak. Antika, retro, vintage ve değerli eşyalara meraklı olan herkes, bu fuarda aradıklarını bulabilecek.

Başkan Yalçın Fuarı Ziyaretçilere Tavsiye Ediyor

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, fuarla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:"1-2 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz Talas Antika, Retro, Vintage ve Değerli Eşya Fuarı'nın hayırlı olmasını diliyorum. Hafta sonu cumartesi ve pazar günü Talas'ta çok güzel bir etkinliğe imza atacağız. Şimdiden tüm antika severleri fuarımıza davet ediyorum."

Fuar Heyecanına Müzayede Eklenecek

Fuar boyunca her gün saat 17.00'de büyük heyecana sahne olacak müzayedede değerli antikalar yeni sahiplerine kavuşacak.

Kaynak: iha