Talas Belediyesi, Reşadiye Mahallesi'nin yeni yerleşim alanında 14 cadde ve sokağa yoğun bir asfalt çalışmasına başlandı. Çalışmalar kapsamında toplamda 6 bin metrelik yola sıcak asfalt serilecek.

Elektrik, su ve internet gibi altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra imar planına uygun olarak açılan 14 cadde ve sokağın engebeli yerleri dolduruldu, tümsekler kazıldı ve düzeltme ve çevre temizliği yapıldı.

Damla Sokak, 6301. Sokak, Stat Sokak, Irmak1. Sokak, Papatya Sokak, Yaprak Sokak ve Reyhan Sokak'ta 6 metrelik toplam 3 bin metrelik yolun sıcak asfaltı tamamlandı. Bu eserin 4 bin tonluk asfalt serildi.

Asfalt serim çalışmaları Sadık Reyhan Caddesi, Başpınar Sokak, 6302 Sokak, 6304 Sokak, 6601 Sokak, 6298. Sokak ve Tepe1. Sokak'ta da devam ediyor.

Çalışmaların değişmesiyle birlikte Reşadiye Mahallesi'nin 14 cadde ve sokağında toplamda 6 bin metrelik yol asfalt serilmiş olacak.

BBP İl Başkanı Polat, Memleket Sivas Gazetesi'ne Teşekkür Etti: "Doğru ve Objektif Yayıncılık!" BBP İl Başkanı Polat, Memleket Sivas Gazetesi'ne Teşekkür Etti: "Doğru ve Objektif Yayıncılık!"

Bu çalışmayla Reşadiye Mahallesi'nde yaşayanların daha konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım imkanına kavuşacak.