Sivas'ın spor arenasında adını sıkça duyuran genç yetenek Sudenaz Çelik, bilek güreşi alanında elde ettiği başarılarla dikkat çekiyor. Son dönemde elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Çelik, Sivas ve Yozgat'taki müsabakalarda sağ ve sol bilekte il ve bölge şampiyonlukları elde etti.

Sudenaz Çelik, Bilek Güreşinde Türkiye İkincisi! (2)

Sivas'ın bilek güreşi yıldızlar kız müsabakalarında sağ ve sol bilekte il şampiyonu olan Sivas Başsöğüt Ortaokulu öğrencisi Sudenaz Çelik, Yozgat'ta da sağ ve sol bilekte bölge şampiyonluğuna ulaşmıştı.

Sudenaz Çelik, Bilek Güreşinde Türkiye İkincisi! (1)

Beyşehir'de Dış Mahallelerde El Sanatları Kurslarının Yılsonu Sergileri Açılıyor Beyşehir'de Dış Mahallelerde El Sanatları Kurslarının Yılsonu Sergileri Açılıyor

Hafta sonu Ankara'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda mücadele eden Sudenaz Çelik, 60 kiloda sol kolda Türkiye ikincisi oldu.

Başsöğüt Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Halim Yavuz, öğrencisinin bu başarılarından dolayı gurur duyduğunu ifade ederken, Okul Müdürü Mutlu Yeniceli, Çelik'in hem okuluna hem de memleketine bu önemli başarıları getirmesinden dolayı gurur duyduklarını belirtti.

Sudenaz Çelik, Bilek Güreşinde Türkiye İkincisi! (3)