Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Zeki Özdemir önderliğinde Sivas'ın kalkınması için önemli bir adım atıldı. Sivas'ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarınca oluşturulan Başkanlar Kurulu, şehirdeki tüm organize sanayi bölgelerinin cazibe merkezi kapsamına alınması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunulmak üzere bir dosya hazırladı.

STSO Başkanı Zeki Özdemir, dosyanın Sivas'ın kalkınması için büyük önem taşıdığını ve tüm organize sanayi bölgelerinin cazibe merkezi kapsamına alınmasının sağlayacağı faydaları detaylı bir şekilde anlattığını söyledi.

Sivas İl Jandarma Komutanlığı'ndan 15 Nisan Operasyon Sonuçları! Sivas İl Jandarma Komutanlığı'ndan 15 Nisan Operasyon Sonuçları!

Whatsapp Image 2024 03 06 At 13.22.06

Dosya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sivas'a ziyaretleri esnasında teslim edildi. STSO Başkanı Zeki Özdemir, Sivas'ın tamamının cazibe merkezi kapsamına alınması için müjde beklediklerini belirterek, Sivaslı tüccar ve sanayicilerin taleplerini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletti.

Sivaslılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sivas'ın tamamının cazibe merkezi kapsamına alınmasıyla ilgili müjdeyi sabırsızlıkla bekliyor. Bu kararın Sivas'ın kalkınması için önemli bir adım olacağına inanılıyor.

Whatsapp Image 2024 03 06 At 13.22.06 (1)