Hilmi Bilgin: Çocuklarımızı kitapla buluşturmak, bizim için yapmış olduğumuz en önemli hizmetlerden birisi. Hilmi Bilgin: Çocuklarımızı kitapla buluşturmak, bizim için yapmış olduğumuz en önemli hizmetlerden birisi.

Melikgazi Belediyesi, sosyal ve kültürel etkinlikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. 
Bu kapsamda düzenlenecek olan "Sonsuzluk Kervanı" adlı şiir ve müzik programı, vatandaşlara unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.
Program hakkında bilgi veren Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, etkinliğin Melikgazi'de sanatseverlerle buluşacak önemli bir kültür etkinliği olduğunu ifade etti. Programa televizyon programcısı ve yazar Serdar Tuncer'in yanı sıra sanatçılar Dursun Ali Erzincanlı, Mikail Şimşek ve Rıdvan Böke'nin katılacağını belirten Başkan Palancıoğlu, "Melikgazi’de kültürel ve sanatsal faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz 'Sonsuzluk Kervanı' programı, vatandaşlarımıza şiir ve sohbet dolu bir akşam yaşatacak. Serdar Tuncer'in okuyacağı şiirlerle, sanatçılarımızın performanslarıyla unutulmaz bir etkinlik olacak. 24 Kasım Cuma günü saat 19.30’da Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz programımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz" dedi.
Melikgazi Belediyesi'nin kültür ve sanat alanındaki çalışmalarıyla şehri zenginleştirmeye devam ettiğini vurgulayan Başkan Palancıoğlu, etkinlikle ilgili detaylı bilgilerin sosyal medya hesapları ve belediyenin internet sitesi üzerinden paylaşılacağını belirtti.