Sivas'ta Şüpheli Tır Operasyonu: Polis Ekipleri Silahlarla Müdahale Etti Sivas'ta Şüpheli Tır Operasyonu: Polis Ekipleri Silahlarla Müdahale Etti

Eskişehir'de, dışarıdaki sokak gürültüsünden kaçarak tren garında yattığı oturağın üzerinde derin bir uyku çeken sevimli bir kedi görenleri gülümsetti.

Hoşnudiye Mahallesi'nde yaşayan bir sokak kedisi, yoğun araç seslerinden ve şehir gürültüsünden kaçarak Eskişehir Tren İstasyonu'na sığındı. Gardaki bir oturağın üzerine uzanan kedi, derin bir uykuya daldı ve dakikalarca yerinden kalkmadı.

Uykucu Kedi İlgilerin Odağı Oldu:

Sevimli kedi, aynı zamanda vatandaşların da ilgi odağı oldu. Hem yolcular hem de gar yetkilileri, kediyi uyandırmamak için sessizce etrafında durdular. Kediye en çok çocuklar ilgi gösterirken, bazı vatandaşlar da bu ilginç anları cep telefonu kameraları ile kayıt altına alıp sosyal medya hesaplarında paylaştılar.

Paylaşımlar Beğeni Topladı:

Sosyal medyada paylaşılan videolar ve fotoğraflar kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Kullanıcılar, kedinin tatlı uykusunu ve gar ortamındaki huzurlu atmosferi keyifle izlerken, yorumlarda kedinin uykusunu bölmemeleri gerektiğine dair mesajlar da yer aldı.

Kaynak: iha