27 ŞUBAT 2024 BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 27 ŞUBAT 2024 BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Aday adaylığı başvuru sürecini 13 Kasım 2023 tarihinde başlatan MHP, 18 Aralık 2023 tarihinde sonlandırdı. Geçtiğimiz günlerde Reha Kars’ın Belediye Başkan Adayı olması ile Aday Tanıtım Toplantısı düzenlendi.

Düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısına MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Sivas İl Başkanı Hakan Uygun, Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçıdağ ve partililer katıldı.

Program Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ’ın açış konuşması ile başladı. Daha sonra İl Başkanı Hakan Uygun, Sivas’ta yürütülen seçim çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars’ın Sivas’ta gerçekleştirilecek olan projeler hakkında bilgi vermesiyle devam eden program Milletvekili Ahmet Özyürek’in konuşması ile son buldu.

MHP’nin Profesyonel Seçim Çalışmaları Dikkat Çekiyor

14-28 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye Genel Seçimlerinde gerçekleştirdiği profesyonel çalışmalarıyla dikkat çeken MHP’nin yerel seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalarda takdir topluyor.

Aldığı oy oranıyla Sivas’ta ilk 3’te yer alan MHP’nin seçim dönemlerinde ve sonrasında gerçekleştirdiği saha çalışmalarının seçmenlerden tam not aldığı da gözlerden kaçmıyor.