25 ŞUBAT 2024 BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 25 ŞUBAT 2024 BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sivas Millet Bahçesi önünde gece saat 01.00 sularında meydana gelen bir trafik kazası, büyük bir endişe yarattı. Bir motosiklet sürücüsü ile bir araç, çarpıştı ve kazada araç büyük hasar gördü. Olay, motosiklet sürücüsünün kırmızı ışıkta hızla geçmesiyle yaşandı.

Sivasta Kazaya Karisan Motosikletli Surucu Ayakkabisiz Kacti Alkollu Ehliyetsiz

Motosikletli sürücünün, kırmızı ışıkta hız yapması ve bu tehlikeli manevra sonucunda kazaya sebep olması, olayın boyutunu artırdı. Ancak daha da dikkat çekici olan şey, kazanın hemen ardından yaralı halde olmasına rağmen, motosiklet sürücüsünün aceleyle motosikletini alıp olay yerinden kaçmasıydı. Hatta, ayakkabısını bile giymeden, ayağı sekerek hızla uzaklaşması, şüpheleri artırdı.

Sivasta Kazaya Karisan Motosikletli Surucu Ayakkabisiz Kacti

Yetkililer, motosiklet sürücüsünün alkollü olabileceği ya da ehliyetsiz olduğu ihtimalini değerlendiriyor. Polis ekipleri, olay yerine gelerek araç sahibinden ifade alırken, motosiklet sürücüsünün kimliğini belirlemek için çalışmalara başladı. Bu vahim olayın ardından, şimdi herkes, kaçan motosiklet sürücüsünün kimliğinin bir an önce tespit edilmesini ve gerekli yasal işlemlerin yapılmasını bekliyor.