Adalet ve Kalkınma Partisi temayül yoklamaları sona erdi. Sivas’ta gerçekleştirilen temayül yoklamasında Ankara Milletvekili Osman Gökçek görev yaptı.F_38ceGXkAAuwBD

26 Kasım 2023 Pazar günü Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen temayül yoklaması için cumartesi günü Sivas’a gelen, ayağının tozuyla temayülün yapılacağı salonu yetkililer ile gezen Osman Gökçek, gerçekleştirilecek temayül yoklaması öncesinde ortaya çıkabilecek eksikliklerin önüne geçmek adına bilgilendirmeler yaptı.

Üyelerle Tek Tek İlgilendi

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Milletvekili Osman Gökçek, Sivas’ta gerçekleştirilen temayül yoklamasına katılan tüm üyelerle yakından ilgilendi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından Sivas’taki temayül için görevlendirilen Gökçek, pazar günü 10:00’da başlayan temayül yoklamasında son üyenin oy kullandığı saate kadar Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezi’nde yer aldı.

Üyelerle yakından ilgilenen ve çeşitli konularda istişareler yapan Gökçek, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen herkesle de objektif karşısına geçti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Milletvekili Osman Gökçek, temayülde dikkat çeken en önemli isim oldu.

Ekip Çalışmasıyla Dikkat Çekti

Adalet ve Kalkınma Partisi 81 ilde 26 Kasım 2023 Pazar günü temayül yoklamasını gerçekleştirdi.

Sivas’ta Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen temayül yoklamasında Ankara Milletvekili Osman Gökçek, genel merkez tarafından görevlendirildi.

Milletvekili Gökçek’in temayüldeki enerjisi, genç yaşına rağmen siyasetteki bilgisi AK Parti’nin Sivas üyeleri tarafından beğeniyle karşılandı.

Sivas’a cumartesi günü gelen ve pazar günü temayülün ardından yeniden Ankara’ya dönen Osman Gökçek’in temayül yoklamasında kendi ekibiyle birlikte yer aldığı dikkatlerden kaçmadı.

Ankara Milletvekili’nin ekibiyle Sivas’ta başarılı bir temayül çalışması yapması takdir topladı.

Siyasetin Parlayan Yıldızı

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Milletvekili Osman Gökçek, siyasette geleceğin yıldız isimleri arasında gösteriliyor.

27 ŞUBAT 2024 YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 27 ŞUBAT 2024 YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Türk siyasetinin ve Ankara Büyük Şehir Belediyesi’nin unutulmaz başkanlarından Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek, genç yaşına rağmen siyasette hızlı yol kat eden isimler arasında yer alıyor.

Türkçeyi güzel kullanmasıyla birlikte siyaset dilini de çok iyi kullanan Gökçek’in giyim kuşamından duruş ve hareketlerine kadar, şimdiden tam bir siyasetçi olduğu dikkat çekiyor.

Öte yandan Ankara Milletvekili Osman Gökçek’in Türk siyasetine ilerleyen yıllarda çok farklı kademelerde hizmet vermesi bekleniyor.