Eskişehir'de Yaya Alanlarına Giren Motosiklet ve Bisiklet Sürücülerine Ceza Eskişehir'de Yaya Alanlarına Giren Motosiklet ve Bisiklet Sürücülerine Ceza

Sivas'ta  113 bin 689 öğrenci, bayram tatili ile birleşen ara tatilin ardından dersbaşı yaptı. Vali Yılmaz Şimşek, İl Milli Eğitim Müdürü Necati Yener ile birlikte Şeyh Şamil İlkokulunu ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Vali Şimşek, okulun genel durumu hakkında idarecilerden bilgi aldıktan sonra sınıflara uğrayarak öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere hediyeler veren Vali Şimşek, eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Whatsapp Image 2024 04 15 At 19.17.58 (1)


Eğitimde Yeni Hedeflere Doğru
Vali Şimşek, Sivas'ta eğitime büyük önem verdiklerini ve yeni hedeflere doğru ilerlediklerini söyledi. Öğrencilere en iyi imkanları sunmak için çalıştıklarını belirten Şimşek, velilerden de çocuklarının eğitimine destek olmalarını istedi.


Şeyh Şamil İlkokulu'nda Heyecan
Şeyh Şamil İlkokulu öğrencileri, Vali Şimşek'in ziyaretinden dolayı büyük heyecan yaşadılar. Vali Şimşek ile sohbet etme ve hediye alma imkanı bulan öğrenciler, bu günü unutulmaz bir anı olarak hafızalarına kazıdılar.

Whatsapp Image 2024 04 15 At 19.17.58