Son yıllarda Sivas'taki altın bilezik trendi, geniş ve gösterişli modellerden ince ve zarif tasarımlara doğru kaydı. Bu değişim ve bilezik modelleri ise ajda model bilezikler.

Konut Kredisi Hesaplaması Yenilendi! 2 Milyon TL Ev Ne Kadara Mal Olacak? Konut Kredisi Hesaplaması Yenilendi! 2 Milyon TL Ev Ne Kadara Mal Olacak?

İnce ve zarif tasarımlar Kullanıcılarına zarif bir görünüm sunarken, aynı zamanda şıklık ve estetik açıdan da öne çıkıyorlar.

Minimal detaylar Geleneksel takı tasarımlarından farklı olarak sade ve şık bir görünüm sunuyorlar.Her kıyafete uyum sağlama özelliği Farklı tarzlara hitap ederek her tarzda kıyafetle kombinlenebiliyorlar.

İstenilen gramda üretilebilme Her bütçeye uygun seçenek sunuyorlar.Düşük değer kaybı Satarken değer kaybının fazla yaşatılmaması tercih sebebi oluyor.

Ajda modeli bileziklerde alt limit 10 gram olarak belirlenmiş durumda.Vatandaşlar istedikleri grama göre bilezik tamamlayabiliyorlar.

Ajda model bilezikler, Sivas'ta altın bileziklerde yeni trend olarak öne çıkıyor. İncelikleri, zarafetleri ve bütçeye uygun seçenekler sunmaları onları cazip kılıyor.