Sivasspor’da ligin 14. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile oynanacak müsabakanın hazırlıkları sürüyor. Sivasspor tesislerinde dün basına ve taraftarlara açık olarak 15.30’da başlayan antrenmanı 3 taraftar takip etti. İdmanın başından sonuna kadar çalışmayı takip eden taraftarların, antrenmanın sonunda yanlarında getirdikleri Sivasspor formasını futbolculara imzalattıkları görüldü. Taraftarlara açık olarak yapılan antrenmanlara taraftarların neden ilgi göstermedikleri merak ediliyor.

SİVAS'TA ANTRENMAN SAAT 12.30’DA SİVAS'TA ANTRENMAN SAAT 12.30’DA

Kapalı Olunca Tepki Oluyor

Sivasspor’da taraftarlara ve basına kapalı olarak yapılan çalışmalara gösterilen tepkilerin dün ortaya çıkan görüntüden sonra boşuna olduğu konuşuluyor. Haftalık idman programında iki idmanını basına ve taraftarlara açık olarak yapan kırmızı-beyazlı ekipte perşembe gününden sonraki çalışmalar kapalı kapılar arkasında yapılıyor.  Kapıların kapanmasını eleştiren isimlerin, taraftarlara açık olarak yapılan çalışmaları takip etmedikleri görülüyor.

Yarın Kapalı

Sivasspor’da deplasmanda oynanacak Fenerbahçe müsabakası hazırlıkları yarın kapalı kapılar arkasında yapılacak antrenmanla devam edecek. Sivasspor tesislerinde basına ve taraftarlara kapalı olarak yapılacak idmanda kırmızı-beyazlı ekibin taktiksel ağırlıklı çalışmalar yapması bekleniyor. Süper Lig’in 14. haftasında Fenerbahçe-Sivasspor müsabakası 4 Aralık 2023 Pazartesi günü İstanbul Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda 20.00’da başlayacak.