Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında Sivaslı esnafını ziyaret ederek destek olmaya devam ediyor. Ekonomik koşullar, kaldırımlar ve ulaşılamayan muhataplar gibi konulardan dert yanan Sivaslılar, değişim çağrısı yapıyor.

I M G 9207

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, Sivas için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Sivil toplum kuruluşları, iş insanları ve esnaflarla istişareler yaparak, Sivas'ın sorunlarını dinliyor.

Fiyatına İnanamayacaksınız: Artık Adet ile Alınacak! Fiyatına İnanamayacaksınız: Artık Adet ile Alınacak!

I M G 9182

Kılıç, Sivaslıların dertlerine kulak vererek, "Sivas'ın ve Sivaslıların yanındayız. Bu şehir için gece-gündüz çalışacağız. Sorunları çözecek ve şehri aydınlığa çıkaracağız. Çünkü daha iyi bir yaşam Sivas'ın hakkı" dedi.

I M G 9264

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, tanınmış bir esnaf olarak ailecek yıllardır ticaret yaptıklarını belirterek, sivil toplum kuruluşlarıyla yapılan istişarenin önemine vurgu yaptı. Sıkılmadık el bırakmayacaklarını ve her zaman ulaşılabilir olacaklarını söyledi.