Tostçu Raşit Usta, Sivas'ın yükselen değerlerinden biri olarak öne çıkıyor. Sivaslı bir girişimci olan Raşit Usta, lezzetli tostları ile Türkiye'nin dört bir yanından müşteriler çekiyor.

Sivas Memleket Gazetemize ve internet haber sitemize yaptığı açıklamalarda Raşit Usta, şunları söyledi:

Sivas'ta Bıçak Bileme Ustalarında Yoğunluk Sivas'ta Bıçak Bileme Ustalarında Yoğunluk
  • Tostçu Raşit Usta olarak Türkiye'de bir marka olduk. Aynı zamanda Sivas'ın markası olmanın gururunu yaşıyoruz. Artık haber kanallarında Türkiye'ye tostu sevdiren adam olarak geçiyoruz. Sivas'ı her yerde tanıtmak bizim boynumuzun borcu. Bize destekleriniz için Allah razı olsun. Elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz.
  • Normalde tost denilince herkes zannediyorki evde annelerimizin yaptığı tost. Sivas'a gelen ünlüler tost yemeğe götürelim dediklerinde alt üstü bir tost değil mi diyorlar. Ama buraya geldiklerinde işin rengi değişiyor. Ya gerçekten çok farklı bir tostmuş diyolar.
  • İşini seversen eğlence sevmezsen işkence. Biz işimizi seviyoruz. Günün 24 saati dükkandayız, işimizin başındayız. Değerli misafirlerimize hizmet etmek bizim için bir onur ve şeref.
  • Bazlama tostun patentini aldık. İstanbul'da da şubemiz var. Türkiye'nin her yerinde olmaya çalışacağız. Ama Sivas'a hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Tostçu Raşit'e tüm Sivaslı hemşerilerimizi bekliyoruz.

Raşit Usta, son sözlerinde Sivas Medya Center bünyemizde bulunan Memleket Sivas Gazetemize ve internet haber sitemize teşekkür ederek sözlerini tamamladı.A17Eabed Ea87 4138 A895 7A1D701586E7

Muhabir: Çetin polat