27 ŞUBAT 2024 BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 27 ŞUBAT 2024 BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sivas Milletvekili Hakan Aksu, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan atamalarla ilgili sevindirici bir açıklama yaptı. Aksu, Sivas'a Fizyoterapist, Psikolog, Ebe, Diyetisyen, Çocuk Gelişimci ve Hemşire olmak üzere toplam 292 sağlık personelinin atanacağını belirtti. Yapılan bu atamaların, Sivas'ın sağlık hizmetlerini güçlendireceğini vurgulayan Aksu, Sağlık Bakanı ve Cumhurbaşkanı'na teşekkürlerini iletti.Sağlık Peroneli

Aksu, açıklamasında, "Sayın Cumhurbaşkanımız’a ve Sayın Sağlık Bakanımıza hemşehrilerimiz adına teşekkür ederiz. Sağlık ordumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. Sivaslılara seslenen Milletvekili, sağlık alanında yapılan atamaların Sivas'ın kalkınmasına önemli bir katkı sağlayacağını belirtti.

Sivas için yapılan bu atamaların ardından da çalışmalarına devam edeceklerini söyleyen Hakan Aksu, eksik gördükleri alanlara müdahale ederek çözümler üreteceklerini ifade etti. Sivaslıların sağlık hizmetlerinde kaliteli ve etkin bir şekilde hizmet alabilmeleri için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını kaydeden Aksu, sağlık ordusunu güçlendirmenin Sivas'a sağlık alanında önemli bir ivme kazandıracağını dile getirdi.

Bu atamaların Sivas halkının sağlık ihtiyaçlarına daha etkin bir şekilde cevap vereceği belirtilirken, yeni sağlık personellerinin göreve başlamasıyla birlikte Sivas'ın sağlık sektöründeki kapasitesinin artması bekleniyor. Sağlık alanındaki bu olumlu gelişmeler, bölgedeki vatandaşların sağlık hizmetlerine daha kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlamalarına katkıda bulunacak.