Sivas'ta Şiddetli Rüzgar Sürprizi: Ağaçlar Savruldu, Dallar Kırıldı Sivas'ta Şiddetli Rüzgar Sürprizi: Ağaçlar Savruldu, Dallar Kırıldı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi'nin ev sahipliğinde, Eğitim Danışmanı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu tarafından Teknoloji ve İnovasyon konulu eğitim gerçekleştirildi.
Eğitimde, dijitalleşme ve yenilikçilik konusundaki hızlı ilerlemelerin iş dünyasını ve yaşam tarzımızı derinden etkilediği vurgulandı. Bu değişimlere ayak uydurmanın bir seçenek değil, aynı zamanda bir zorunluluk olduğuna dikkat çekildi.
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, yaptığı konuşmada, "Genç nesillerin, teknoloji ve inovasyon konularında daha fazla eğitilmesi ve desteklenmesi gerektiğini söyleyen Başkan Özdemir, Oda olarak iş dünyasının bu dönüşüme adapte olması ve avantajlarından faydalanması için çeşitli projeler ve çalışmalar yürüttüklerini kaydetti." dedi.
Eğitim Danışmanı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu ise, bu etkinliği düzenlediği için Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nı kutlayarak, Teknoloji ve İnovasyon başlıklı interaktif bir sunum gerçekleştirdi.
Programa katılan girişimciler ve girişimci olmaya hazırlanan gençler, bu tür etkinliklerin motivasyonlarını artırdığını belirterek “projelerimizi hayata geçirebilmemiz için gereken cesareti ve beceriyi kazanmamızı sağlayan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi