Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO), TOBB Sivas Genç Girişimciler Kurulu ile iş birliğinde "Yapay Zekânın Geleceği ve Endüstri 4.0 Programı" düzenledi. Yoğun katılımla gerçekleşen programda, Türkiye'nin önde gelen yapay zeka ve Endüstri 4.0 uzmanları, sektördeki gelişmeleri ve gelecek öngörüleri hakkında bilgiler paylaştı.

Tobb Genc Girisimciler Kurulu

STSO Başkanı Zeki Özdemir, programın açılışında yaptığı konuşmada, Endüstri 4.0 ve yapay zekânın üretim süreçlerini nasıl dönüştürdüğüne değindi. Özdemir, STSO'nun bu dönüşüme öncülük etmek için çalışmalar yürüttüğünü ve üyelerine dijital dönüşüm konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti sunduğunu vurguladı. STSO Başkanı Zeki Özdemir, Endüstri 4.0 ve yapay zekânın geleceği konusunu yoğun bir katılımla ele aldıkları için Sivas Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Hazırbulan ve ekibine teşekkür etti.

Develili Kuaför Faruk Kafkas, Uluslararası Yarışmada Jüri Üyeliği Görevi Üstlendi Develili Kuaför Faruk Kafkas, Uluslararası Yarışmada Jüri Üyeliği Görevi Üstlendi

Ertan Buyruk

Prof. Dr. Ertan Buyruk'un moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda, Prof. Dr. Oğuz Kaynar, Prof. Dr. Metin Zontul ve Doç. Dr. Ahmet Gürkan Yüksek konuşmacı olarak yer aldı. Konuşmacılar, yapay zekânın farklı sektörlerde nasıl kullanıldığını ve gelecekte hangi gelişmelerin yaşanabileceğini anlattılar.

Yapay Zekanin Gelecegi Stso

Programa katılımın yoğun olduğu ve salonun tıklım tıklım dolu olduğu görüldü. Üniversite gençleri ve mühendislerin yoğun ilgi gösterdiği programda, yapay zeka ve Endüstri 4.0 ile ilgili birçok soru da yanıt buldu.

Yapay Zekanin Gelecegi Stso Genc

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde TOBB Genç Girişimciler Kurulu’nun bundan sonraki süreçte de başarılı çalışmalara imzalar atması bekleniyor.