Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Karakaya'nın ev sahipliğinde gerçekleşen Sivas Oda ve Borsa Müşterek Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altındaki Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ile Sivas Ticaret Borsası'nın katılımıyla gerçekleşti. Toplantı, Borsa Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlendi.

Toplantıya, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ile Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nın Meclis Başkanı Osman Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir ve diğer üyeler ile Sivas Ticaret Borsası'nın Meclis Başkanı M. Akif Aslan, Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Karakaya ve diğer kurul üyeleri de toplantıda yer aldı.

Komşuda Deprem! Sivas'ta da Hissedildi: Sulusaray'da 4.7 Büyüklüğünde Sarsıntı Komşuda Deprem! Sivas'ta da Hissedildi: Sulusaray'da 4.7 Büyüklüğünde Sarsıntı

Toplantıda, Oda Meslek Komitelerinde alınan kararlar, ortak üyelerin karşılaştığı sorunlar, ekonomik sıkıntılar ve finansmana erişim gibi konular ele alındı. Ayrıca, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim öncesi yerel yönetimlerden beklentiler, sektörlerin talepleri ve çözüm önerileri gibi konular da görüşüldü.

Bu toplantı, Sivas'taki ticaret ve sanayi camiasının ortak sorunlarını ele almak, çözüm önerileri üretmek ve işbirliğini güçlendirmek amacıyla önemli bir platform sağladı.