Sivas'ta 31 Mart yerel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi'nden Sivas Belediye Başkanı seçilen Adem Uzun'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Sivas Medya Center yazı ailesi de Başkan Adem Uzun'u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Sivas Eczacılar Odası ve Cumhuriyet Üniversitesi ESAYAK Öğrencileri İle İlaç Bilgilendirme Etkinliği Düzenledi Sivas Eczacılar Odası ve Cumhuriyet Üniversitesi ESAYAK Öğrencileri İle İlaç Bilgilendirme Etkinliği Düzenledi

Sivas Medya Center Yetkili Müdürü ve Memleket Sivas Gazetesi'nin Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş, seçimlerde büyük bir başarıyla zafer kazanan Uzun'u tebrik etti. Geneş, seçim döneminde tarafsız ve adil bir tutum sergileyen Uzun'dan bundan sonraki süreçte de tüm Sivaslılara eşit mesafede yaklaşmasını beklediklerini belirtti.

Belediye Başkanı Adem Uzun ise Sivas Medya Center'a hayırlı olsun ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yaptı. Uzun, yeni dönemde Sivas'ı daha da güzelleştirmek için tüm Sivaslılarla birlikte çalışacaklarını ifade etti.