25 ŞUBAT 2024 KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 25 ŞUBAT 2024 KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Elektrik Kesintisi Duyurusu: Sivas'ta Önemli Gelişme

Sivas'ta Elektrik Kesintisi Planlaması

Sivas'ta, 10 Şubat Cumartesi günü, bazı bölgelerde planlı elektrik kesintisi uygulanacak. Bakım ve onarım çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek olan bu kesintiler, ilçelerin belirli kısımlarını etkileyecek. Elektrik dağıtım şirketi tarafından yapılan duyuruya göre, kesintilerin uygulanacağı saatler ve kesintiden etkilenecek alanlar şimdiden belirlenmiş durumda.

Etkilenecek İlçeler ve Bölgeler

Kesintinin uygulanacağı bölgeler arasında şehrin önemli ilçeleri bulunuyor. Kesinti programına dahil edilen ilçeler arasında merkezi konumlar ve çevre ilçeler yer alıyor. Vatandaşların, kesintiden etkilenecek bölgeler hakkında detaylı bilgi edinmeleri ve kesinti süresince gerekli önlemleri almaları öneriliyor.

Önlemler ve Bilgilendirme

Elektrik kesintisi süresince vatandaşların mağdur olmamaları için gerekli tüm önlemler alınmış durumda. Elektrik ihtiyacı olan cihazların şarj edilmesi, su kesintilerine karşı önlem alınması ve acil durumlar için el feneri gibi aydınlatma araçlarının hazır bulundurulması öneriliyor. Kesintiyle ilgili tüm gelişmeler, elektrik dağıtım şirketinin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak. (Haber Merkezi)