İYİ Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Merve Yıldız Yaray, yoğun bir çalışma temposuyla Sivas'ı karış karış geziyor. Kurum, kuruluş, hane ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Adayı Merve Yıldız Yaray, İYİ Parti belediyeciliğinde gerçekleştirmek istedikleri plan ve projelerle büyük takdir topluyor.
İYİ Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Merve Yıldız Yaray kurum ve kuruluş ziyaretleri, hane ziyaretleri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, Sivas'ın sorunlarını ve taleplerini yerinde dinliyor.

Geçtiğimiz günlerde Emekliler Derneği Başkanı Ömer Korkmaz, Türk Ocakları Başkanı Kadir Coşkun, Yiyecek Yapanlar Odası Başkanı Mehmet Akgül, Engelliler Dernek Başkanı Halil Geçkıl, Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya, Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Aslan ve Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ'ı ziyaret eden Yaray, sorun, öneri ve taleplerini dinledi.
Kurum ve kuruluş ziyaretlerinin ardından Sivas'ın esnaflarını da ziyaret eden Yaray, esnafların sorun ve şikayetlerini de değerlendirdi.
Bir güne pek çok ziyaret sığdırdıklarını ve halkın teveccühünün kendilerini motive ettiğini belirten İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu, ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bizler durmadan, yılmadan halk için, Sivas'a hizmet etmek için çalışıyoruz. Belediye başkan adayımız vizyon ve misyon sahibi biri. Merve Başkanımla birlikte çalışmalarımıza hız verdik. Kurum, kuruluş, hane ve esnafımızı ziyaret ediyor ve sorunlarını, taleplerini yerinde dinliyoruz. Oldukça verimli ve bilgilendirici bir gün geçirdik. Bizleri güler yüzle karşılayan, içimize ısıtan tüm esnafımıza ve tüm başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sivas hak ettiğine kavuşacak. İyi Parti Belediyeciliği Sivas'ta çok konuşulacak."

İstanbul-Sivas Yüksek Hızlı Tren ile Hayal Gerçek Oluyor! İstanbul-Sivas Yüksek Hızlı Tren ile Hayal Gerçek Oluyor!

Iyi Parti