Sivas'ta faaliyet gösteren berberler, kuaförler ve güzellik salonları işletmecileri, bugün Kardeşler Mesire Alanı'nda bir araya geldi. Katılımın oldukça yüksek olduğu buluşmada, aileler de dahil oldu.

Kahvaltı programıyla başlayan buluşmada, çocuklara özel at binme etkinliği de gerçekleştirildi. Davul zurna eşliğinde doyasıya eğlenen berberler, kuaförler ve güzellik salonu işletmecileri, halaylar çekerek keyifli vakit geçirdi.

Organizasyonu düzenleyen Fatih Şaşmaz, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Sivas berberler, kuaförler ve güzellik salonları olarak Kardeşler Mesire Alanı'nda buluştuk. Gelen ve gelemeyen bütün arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Katılım çok güzeldi. Bana ve bu aileye desteği olan bütün arkadaşlarıma ve hepinize teşekkür ederim."

Şaşmaz ve ekibi, bundan sonra da çeşitli organizasyonlar düzenleyeceklerini ifade ederek Sivas'ta bir ilki gerçekleştirdiklerini belirtti. Şaşmaz, "Sivas'ta ilk kez berberler, kuaförler ve güzellik salonu işletmecilerine yönelik bu kapsamda bir organizasyon yapılıyor. Bunun onurunu gururunu yaşıyoruz. İnşallah daha çok etkinliğe, organizasyona imza atacağız." şeklinde konuştu.

Organizasyona katılan berberler, kuaförler ve güzellik salonu işletmecileri de duydukları memnuniyeti dile getirerek bu tarzda etkinliklerin artarak devam etmesini istedi. Aynı sektörde çalıştıkları meslektaşları ve aileleri ile iletişim kurabilmek, görüşebilmek ve aralarındaki iletişimi güçlendirmek adına önemli bir adım olduğunu vurguluyorlar.

Niğde'de Bayram Tatilinin İlk 5 Gününde 47 Trafik Kazası Niğde'de Bayram Tatilinin İlk 5 Gününde 47 Trafik Kazası

Muhabir: Akın Bozduman