Sivas Belediyesi'nin düzenlediği Muhabbet Sofrası iftar programında şehirdeki okul idarecileri ve din görevlileri bir araya geldi.

TBMM AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, Sivas Milletvekili Rukiye Toy, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı programda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

I M G 8194

Fatih Deveci : Şehitlerimiz ve Gazilerimiz Unutulmayacak! Fatih Deveci : Şehitlerimiz ve Gazilerimiz Unutulmayacak!

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, şehri bütün olarak gördüklerini ve tüm kurumlarla iş birliği halinde çalıştıklarını söyledi.

Bilgin, "Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hayata geçmesine vesile olan öğretmenlerimize, imamlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz." dedi.

I M G 8203

Eğitim camiası ve din görevlileri adına yapılan konuşmalarda da Başkan Bilgin'e teşekkür edilerek, çalışmalarının takdir edildiği belirtildi.

TBMM AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler ise Sivas'ın her alanda gelişmeye devam ettiğini ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in bu gelişmeye önemli katkılar sağladığını söyledi.

I M G 8195

Güler, "Başkanımız Hilmi Bilgin öncü bir rol üstleniyor. Şehrimizin her alanındaki çalışmalara çok ilgi, alaka gösteriyor. Bu çalışmalar için kendisine teşekkür ediyoruz." dedi.