TDV'nin "İlk Kurbanım İlk İyiliğim" Kampanyası Gençlere Umut Olmaya Devam Ediyor TDV'nin "İlk Kurbanım İlk İyiliğim" Kampanyası Gençlere Umut Olmaya Devam Ediyor

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Sivas Belediye Başkanı seçilen Adem Uzun, ilk bayramlaşma programını Ramazan Bayramı’nda gerçekleştirdi. Büyük Birlik Partisi’nden 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Sivas Belediye Başkanı seçilen Adem Uzun iki bayramı bir arada yaşadı.

31 Mart Pazar günü yapılan belediye başkanlığı seçiminde Sivas Belediye Başkanı seçilerek büyük bayram yaşayan Adem Uzun, ikinci bayramını Ramazan Bayramı’nda hemşehrileriyle bir araya gelerek yaşadı. Sivas Belediyesi tarafından dün gerçekleştirilen bayramlaşma programına katılan Başkan Adem Uzun, hemşehrileri ve belediye personelleri ile bir araya geldi.

Belediye sosyal tesislerinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına ilginin yüksek olduğu görüldü. Programda Başkan Adem Uzun’un pozitif tutum ve davranışları dikkat çekti.

Öte yandan Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun, Ramazan Bayramı münasebetiyle Büyük Birlik Partili yol arkadaşları ile de aynı gün içerisinde farklı bir programda bir araya geldi.