Anadolu'da İlk Şirket Kayseri'de Kuruldu: 15 Kilo Altın Sermaye ile 4 Bin Yıl Önce İşletmeye Başlandı Anadolu'da İlk Şirket Kayseri'de Kuruldu: 15 Kilo Altın Sermaye ile 4 Bin Yıl Önce İşletmeye Başlandı

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Sivas Belediyesi’nde Büyük Birlik Partili Adem Uzun dönemi başladı.

Whatsapp Image 2024 04 30 At 12.55.21Seçimlerin üzerinden bir ay geçmesiyle birlikte belediyedeki Adem Uzun ve ekibinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Adem Uzun tarafından belediye başkan yardımcılığına atanan Abdurrahim Ceyhan, Erhan Acar, Esra Meran Uslu, Mustafa Topçu, Ramazan Baker ve Yunus Yiğit Sivas Belediyesi’nin resmi internet sitesinde fotoğraflarıyla birlikte yer almaya başladı.

 Belediye’nin resmi sitesinde Belediye Başkan Yardımcıları bölümünde “Detay için tıklayınız” kısmında Abdurrahim Ceyhan, Erhan Acar ve Yunus Yiğit’in özgeçmişine vatandaşlar rahat bir şekilde ulaştıkları görülüyor. Diğer Başkan Yardımcıları Esra Meran Uslu, Mustafa Topçu ve Ramazan Baker için ise “Detay için tıklayınız” bölümünde ise başkan yardımcılarının özgeçmişi yer almıyor.

Vatandaşlar Belediye’nin resmi sitesinde 3 belediye başkan yardımcısının özgeçmişine rahatlıkla ulaşabildiklerini, diğer 3 belediye başkan yardımcısının özgeçmişine ise neden ulaşamadıklarına cevap arıyor.