VURAL İLK KEZ FORMA GİYMEDİ VURAL İLK KEZ FORMA GİYMEDİ

Sivas Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Başkanı İshak Işık, Kadınlar Futbol 3. Lig 5. haftasında sahalarında oynayacakları Haymanaspor müsabakasını kazanmak istediklerini söyledi.

Kadınlar Futbol 3. Lig 11. grupta oynanan maçlarda Sivas’ı temsil eden Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü, sahasında yarın Ankara Haymanaspor ile karşılaşacak.  Spor vadisi 1 nolu sahada saat 14.00’da başlayacak maçla ilgili Sivas temsilcisinde hazırlıklar bugün yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Kulüp Başkanı İshak Işık, sahalarında oynayacakları maçta hata yapmak istemediklerini ve müsabakaya galibiyet için çıkacaklarını söyledi. 

İshak Işik-1
 

Hedef 2. Lig


Ligde 3 maçta 6 puan toplayan ve bu sezonki hedeflerini 2. Lige yükselmek olarak açıklayan kulüp başkanı Işık, "Lige iyi bir başlangıç yaptık. 3 maçta 6 puan topladık. Bu hafta sahada Haymanaspor ile karşılaşacağız. Ankara temsilcisi bizim kalitemizde bir takım. Müsabakaya kazanmak için çıkacağız. Tek düşüncemiz galibiyet. Teknik heyet ve futbolcularımdan 3 puan bekliyorum. " dedi.