Sivas Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Şube Başkanı Özgür Kurt ve Başkan Yardımcısı Ali Dağ, Sivas Medya Center bünyesinde bulunan internet haber sitemiz ve gazetemize önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. Özgür Kurt, Bünyemizde bulunan Memleket Sivas Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ile istişarelerde bulundu. Dernek faaliyetleri ve hedefleri üzerine gerçekleşen istişarede, Kurt, derneğin misyonunu ve gelecek planlarını detaylandırdı. Özgür Kurt, 11 Şubat 2024 tarihinde yapılan Sivas ADD 16. Genel Kurul'unda Başkanlığa seçilmesinin ardından, basınla bir araya gelerek ilk adımı attı.

Bakan Koca: "Teleferik kazasında yaralanan 17 kişi hastanelere nakledildi, tedavileri devam ediyor" Bakan Koca: "Teleferik kazasında yaralanan 17 kişi hastanelere nakledildi, tedavileri devam ediyor"

Add Iç (2)

Başkan Kurt, derneklerinin temel amacının, toplumda Atatürkçü düşünceyi yaygınlaştırmak ve Atatürk'ün mirasını doğru bir şekilde aktarmak olduğunu vurguladı. Özellikle gençler arasında Atatürk ilke ve inkılaplarına duyarlılık oluşturmayı hedefleyen dernek, çeşitli etkinlikler ve programlar düzenleyerek bu misyonu yerine getirecek.

Ziyaret sırasında, Başkan Kurt, internet sitemizin ve gazetemizin tarafsız ve objektif yayın ilkesinden dolayı Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş’e teşekkürlerini iletti.

Add Iç (1)