Kayseri'de Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Testi'nde (TYT) bazı öğrenciler sınav saatine yetişmekte zorlandı. Neyse ki, imdadına Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri yetişti! Polisler, zamanında sınava girebilmeleri için öğrencileri araçlarıyla sınav binalarına taşıdı.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, TYT sınavına yetişmekte zorlanan öğrencileri yalnız bırakmadı. Polis ekipleri, sınava geç kalmamaları için öğrencileri araçlarıyla sınav binalarına taşıdı. Bu sayede birçok öğrenci sınavı zamanında girebildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi "Güvenli Okul Yolları" Projesiyle Örnek Oluyor ve Bisiklet Kullanımını Teşvik Ediyor Konya Büyükşehir Belediyesi "Güvenli Okul Yolları" Projesiyle Örnek Oluyor ve Bisiklet Kullanımını Teşvik Ediyor

Emniyet Müdürlüğü'nden Açıklama:

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü olarak 8-9 Haziran 2024 tarihlerindeki YKS sınavına giren gençlerimizin sınava geç kalmamaları için tüm ekiplerimizle yanlarındayız. Gençlerimize başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: iha