Sivas’ta Antrenman Basına ve Taraftarlara Açık Sivas’ta Antrenman Basına ve Taraftarlara Açık

Sivas'ın gururu Sezer Satranç Akademi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası'nda iki şehirde yapılan turnuvalarda 16 madalya kazandı.

Sezer Satranç Akademi 23 Nisan'da Madalya Yağmuru Yaşadı! (2)
Sezer Satranç Akademi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen satranç turnuvalarında yerler aldı. Sivas ve Tokat'ta düzenlenen turnuvalarda toplamda 16 madalya kazanan akademisyen sporcular, hem becerilerini değerlendirdi hem de centilmenlikleriyle takdir topladı. 8, 10 ve 14 yaş kategorilerinde kız ve erkek sporcuların mücadele ettiği turnuvalarda Sezer Satranç Akademi'den 3 sporcu altın, 5 sporcu gümüş ve 8 sporcu bronz madalya kazandı. Yoğun bir hafta sonunda mücadele eden sporcular, 23 Nisan ruhuna yakışır bir şekilde turnuvalarda yerler aldılar.

Sezer Satranç Akademi 23 Nisan'da Madalya Yağmuru Yaşadı! (1)

Sezer Satranç Akademi Başkanı Sezer Yılmaz, turnuvalardaki başarılarından dolayı sporcularını tebrik ederek şu ifadelere yer verdi, "Sporcularımızın 23 Nisan turnuvalarındaki tempolarını çok beğendim. Planlı ve programlı  çalışmalarımızın meyvelerini topluyoruz. Bu başarılar akademi olarak bizi gururlandırıyor. Emin adımlarla  yolumuzda ilerliyoruz." dedi.