Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, yaptığı basın açıklamalarında sürekli olarak esnafın sorunlarına değinmeye ama sorunların çözümü noktasında adım atmamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil’in öncülüğünde başlatılan ‘alışverişini yerel esnaftan yap’ kampanyası ile ilgili yürüyüş yaptıktan sonra hiçbir açıklama yapmayan Başkan Hakan Demirgil’in, kampanyanın takibini yapıp yapmadığı da merak ediliyor.

Şeffaf Bir Şekilde Bilgi Vermesi Bekleniyor

Başkanlık görevine geldiği 2022 yılından bu yana basın mensuplarıyla sadece kendi istediği ve belirlediği konuları basın metni atarak paylaşan ve hiçbir şekilde çalışmalarından bahsetmek üzere basın mensuplarıyla bir araya gelmeyen Başkan Hakan Demirgil’in esnaflar için çalışma yapmaması kamuoyu gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

AK Parti Sivas'ta Kadın Dönemi Sona Eriyor! AK Parti Sivas'ta Kadın Dönemi Sona Eriyor!

Sadece kendi basın sözcüsünün belirlediği konularda paylaşım yapan ve çoğunlukla esnaf ziyaretlerini kamuoyuna duyuran Başkan Demirgil’in basın mensuplarıyla bir araya gelerek Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin çalışmaları hakkında şeffaf bir şekilde bilgi vermesi bekleniyor.