Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği  ile AmerikanLife Eğitim Hizmetleri bünyesinde yer alan AmericanLife Dil Okulları  arasında indirim protokolü imzalandı.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 12.44.48Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde gerçekleştirilen protokol törenine Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil ile AmericanLife Dil Okulları Kurum Müdürü Neslihan Yalçın katıldı.

Sivas  AmericanLife Dil Okulları Müdürü Neslihan Yalçın,   esnafların  ve birinci derece yakınlarının kurslardan indirimli olarak faydalanacağını ifade ederek, “ AmericanLife  Eğitim Hizmetleri Şirketi olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile  imzalamış olduğumuz protokol ile kurslarımızdan ve kampanyalarımızdan esnafların, çalışanlarının ve birinci derece  olan (anne, baba, kardeş ve çocukları ) yüzde 50 oranında indirimli faydalanacaktır. Sivas AmericanLife Dil okulumuzdan alınacak eğitimler sonunda ömür boyu ücretsiz tekrar ve pratik sınıflarımızdan  Sivas ve tüm illerdeki şubelerimizden yararlanmaya hak kazanacaktır. Esnaflarımızın ve birinci derece yakınlarının faydalanacağı bu protokolün hayırlı olmasını diliyor, bizlere her konuda yardımcı olan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı sayın Hakan Demirgil’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ise , esnafların menfaatlerini ilgilendiren her konuda işbirliği yapmaya ve protokol imzalamaya gayret gösterdiğini belirterek “Esnaflarımız ve yanlarında çalışanlarının özel okullar, özel hastaneler , eğitim kurumları ve buna benzer firmalarla protokoller yaparak hizmetlerden indirimli faydalanmalarına gayret gösteriyoruz. AmericanLife  Dil Okulları ile yapılan protokolünde çok faydalı olacağını düşünüyorum. Her iki tarafa da hayırlı olsun” ifadelerini kullandı
 Yapılan konuşmalardan sonra Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ve Sivas AmericanLife Dil Okulları Müdürü Neslihan Yalçın arasında protokol imzalandı.  Protokol töreninde Eğitim danışmanları Şevval Çalışır ve Emine Biyan’da yer aldı.

ÇEDAŞ, AFAD'ın "100 Bin Arama Kurtarma Personeli Yetiştirme" Projesine Katıldı ÇEDAŞ, AFAD'ın "100 Bin Arama Kurtarma Personeli Yetiştirme" Projesine Katıldı

Whatsapp Image 2024 03 20 At 12.45.00