Sivas Belediyesi Gençlik Kulüplerine Su Desteğini Kesecek Mi ? Sivas Belediyesi Gençlik Kulüplerine Su Desteğini Kesecek Mi ?

Özel Fiyatla Opel Crossland! Sıfır Araçta Büyük İndirim Fırsatı

Opel Crossland modeli, sıfır kilometre otomobil piyasasında özel fiyatlarla dikkat çekiyor. Aracı almak isteyenler için firma tarafından duyurulan özel fiyat, 687.000 TL. Bu cazip fiyat sadece belirli şartları sağlayan özel müşteriler için uygulanıyor. Opel Crossland modelini bu kadar uygun bir fiyatla satın almak nasıl mümkün oluyor? İşte ayrıntılar...

Opel Crossland İçin ÖTV'siz Özel Fiyat

Türkiye'deki sıfır kilometre otomobil fiyatlarının yükselmesinde en büyük etkenlerden biri Özel Tüketim Vergisi (ÖTV). Araba alıcıları için büyük bir maliyet oluşturan ÖTV, belirli şartları sağlayan kişiler için kaldırılabiliyor. ÖTV muafiyeti hakkına sahip olan kişiler, sıfır kilometre otomobilleri çok daha düşük fiyatlarla satın alabiliyor.

Devletin ÖTV muafiyeti hakkını tanıdığı kişiler, yüzde 90 veya daha yüksek engel oranına sahip vatandaşlar. Ayrıca bu oranda engelli çocuğu olan ebeveynler de bu haktan yararlanabiliyor. ÖTV muafiyeti ile araç satın alabilmek için aracın ÖTV dahil satış fiyatının 1.591.200 TL'yi geçmemesi gerekiyor. ÖTV muafiyet hakkı olanlar, araç alırken bu vergiyi ödemiyor, böylece otomobil fiyatı neredeyse yarı yarıya düşüyor.

Opel Crossland ÖTV Muafiyeti ile 687.000 TL'ye Satılıyor

Opel, ÖTV muafiyeti ile satılan sıfır kilometre araçlar için özel bir kampanya başlattı. Opel Crossland modeli, normalde 1.174.900 TL'lik satış fiyatına sahip. Ancak ÖTV muafiyeti hakkı olanlar için bu fiyat sadece 687.000 TL'ye iniyor. Üstelik isteyenler, bu ödemenin bir kısmını taşıt kredisi kullanarak da yapabiliyor. Bu cazip fırsat, araç satın almak isteyen ancak yüksek maliyetlerden dolayı çekinen müşteriler için büyük bir avantaj sağlıyor.

Bu özel fiyatlı satış kampanyası sınırlı sayıda müşteri için geçerli. Opel Crossland gibi popüler bir modelin bu kadar uygun fiyatlarla satılması, sıfır kilometre otomobil almak isteyenler için nadir bir fırsat sunuyor. 2024 model Opel Crossland'ı uygun fiyatlarla satın almak için ÖTV muafiyeti hakkı olup olmadığınızı kontrol etmenizde fayda var. (Haber Merkezi)