Eskişehir'de trajik bir olay yaşandı. Yaklaşık 2 yıl önce evlenme teklifini reddeden Hatice Usalan'a saplantılı hale gelen Necmettin Tepecik, pompalı tüfekle Usalan'ı vurduktan sonra intihar etti.

Olay, Tepebaşı ilçesi Şirintepe Mahallesi Dinçerler Sokak'ta meydana geldi. Evden işe gitmek için çıkan 57 yaşındaki Hatice Usalan, servis durağına doğru ilerlerken Necmettin Tepecik tarafından pompalı tüfekle vuruldu. Usalan olay yerinde hayatını kaybetti.

Karaman'da Motosiklette Tarihi Eser Kaçakçılığı: 47 Parça Ele Geçirildi Karaman'da Motosiklette Tarihi Eser Kaçakçılığı: 47 Parça Ele Geçirildi

Necmettin Tepecik ise olay yerinden kaçtı. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmaları sonucunda Tepecik, Yeşiltepe Mahallesi'ndeki boş bir arazide pompalı tüfekle intihar etmiş halde bulundu.

Hatice Usalan'ın, Necmettin Tepecik hakkında geçtiğimiz yıl tedbir ve uzaklaştırma kararı aldığı öğrenildi. Usalan, Tepecik'in kendisine ulaşmasını engellemek için telefon numarasını değiştirmiş ve ev adresini saklamıştı.

Kaynak: iha