Meram Yaylapınar Pazar Yeri Yenilendi: Mahalleli Artık Daha Rahat Alışveriş Yapabilecek Meram Yaylapınar Pazar Yeri Yenilendi: Mahalleli Artık Daha Rahat Alışveriş Yapabilecek

ÖZBELSAN A.Ş. Genel Müdürü Yunus Kantar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayarak, "Türk Milleti'nin var olma mücadelesinin en önemli sembollerinden biri olan, Ulusal egemenliğimizi yedi düvele ilan ettiğimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 104. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, milletin egemenliği uğruna her şeyinden vazgeçen bütün Vatan kahramanlarını rahmetle ve minnetle anıyorum." dedi.
Kantar mesajında şunları da kaydetti:
•    "Gazi Paşa'nın bu tarihi günü çocuklarımıza armağan etmiş olmasını da ayrıca takdire şayan bulduğumu ifade ediyor, çocuklarımız ve gençlerimiz için daha yaşanabilir bir Sivas'a katma değer üretmeye devam edeceğimizin sözünü peşinen veriyorum."
•    "Bu duygu ve düşüncelerim ışığında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, siz kıymetli hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum."