Kaza, sabah saatlerinde Ziya Gökalp Mahallesi Şehit Şahin Mavi Caddesi üzerinde bulunan kavşakta yaşandı. Edinilen etkiye göre, A. T. yönetimindeki 34 FYT 043 plakalı Fiat marka hafif ticari araç kavşakta D. T. idaresindeki 06 DN 4654 plakalı Toyota marka otomobile çarptı. Kazadan sonra kontrolden çıkan araba sürülerek tavuk satışı yapan iş yerinin tavuk pişirme makinesine çarparak durdu.

Kazada otomobilde yolcu olarak bulunan A.Ç. isimli yaşlı kadın yaralandı.

İhbar üzerine adrese sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Otomobilin içindeki yaralı yaşlı kadın sağlık ve çevredeki vatandaşların yardımıyla araç içerisinden çıkarılarak ambulansa alındı. İlk müdahalesi ambulansta yapılan yaşlı kadın daha sonra götürüldüğü Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

22 Yıl Önce Kaçan Cezaevi Firarisi Yakalandı! 22 Yıl Önce Kaçan Cezaevi Firarisi Yakalandı!

Kaza sonrası otomobilin kaldırıma çıktığını gördüğünü anlatan iş yeri çalışanı Harun Kula, dükkana vurduktan sonra ters döndüğünü söyledi. Kazayı gören Hasan Şahin ise, “Hafif ticari araç yukarıdan geliyordu. Bayan da otomobille karşıdan geliyordu. Hafif ticari araç vurunca bu bayanın arabasını buraya kadar sürükledi“ diye konuştu.

Kaza sonrası araçlarda ve iş yerinde maddi hasar oluştu.