Kayseri-Malatya Karayolunda Dramatik Kaza: Bir otomobilin biçerdövere arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.

Kaza Kamber Mevkiinde Meydana Geldi: Kazanın 34 BDH 155 plakalı bir otomobilin, 66 13 19 028 plakalı biçerdövere arkadan çarpması sonucu Kamber mevkiinde öğrenildi.

Niğde'de Köpek Saldırısı! Kadın Dakikalarca Mücadele Etti, Sahibi Gözaltına Alındı! Niğde'de Köpek Saldırısı! Kadın Dakikalarca Mücadele Etti, Sahibi Gözaltına Alındı!

Polis, Jandarma, Sağlık ve İtfaiye Ekipleri Olay Yerinde: Kazanın ardından olayın yerine çok sayıda polis, jandarma, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Yol güvenliği sağlanırken, polis ekipleri sıkışan yaralıları kurtardı.

4 Yaralı Hastaneye Kaldırıldı: İlk müdahalelerin ardından ambulanslarla tedavi edilen yaralıların stabil olduğu öğrenildi.

Kayseri-Malatya Karayolunda Trafik Akışı Kesildi: Kazanın dağılımı Kayseri-Malatya karayolu Kayseri'ye gidiş istikametinde bir süre trafiğe kapandı ve uzun araç kuyrukları oluştu. Kazaya karışan araçlar kaldırıldıktan sonra yol tekrar trafiğe açıldı.

Soruşturma Başlatıldı: Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: iha