Kocasinan Belediyesi, yeşil alanda yeni bir rekora hazırlanıyor! Kocasinan Belediyesi, yeşil alanda yeni bir rekora hazırlanıyor!

Öğrenciler, öğretmenlerine alacakları hediyeler için bir araya getirdikleri parayı, İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Filistin'e Acil Yardım hesabına bağışladılar. Öğrencilerin bu anlamlı bağışını temsilen hazırlanan yardım sertifikası, öğretmenlere duygusal bir hediye olarak sunuldu.

Bağış sertifikasında öğrencilerin duygu dolu mesajı şu şekilde yer aldı: "Size bu öğretmenler günü size birçok hediye alabilirdik ama bu günlerde en anlamlı hediyenin Filistin’de yıllardır işgalci İsrail’in soykırımına ve işgaline direnen Filistinli kardeşlerimiz için bağış yapmak olacağını düşündük. Bunun için İHH’ya Filistin’e Acil Yardım Kampanyası için bağış yaptık. Allah bizleri Özgür Filistin’de Mescidi Aksa’nın avlusunda buluşmayı nasip etsin."

Öğrencilerin bu anlamlı hareketi, öğretmenler arasındaki bağları güçlendirmenin yanı sıra Filistin'e duyulan insani duyarlılığı da vurguluyor.