Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bıçakla kendine zarar veren personel ekiplerin çalışması sonucu ikna edildi.

Edinilen bilgiye göre, psikiyatrik rahatsızlıkları bulunan hastane personeli, öğleden sonra hastanede bulunan başhekimlik idari binasına gelerek yaşadığı psikolojik bunalımdan dolayı bıçakla kendine zarar vereceğini söyleyerek eylem gerçekleştirdi.

Olay yerine ihbar üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İl sağlık müdürü ve hastane idarecilerinin görüşmesi sonucunda kişi bıçağı polis ekiplerine vererek teslim oldu.

Dolandırıcı Polis Taklidi Yaparken Yakalandı! Dolandırıcı Polis Taklidi Yaparken Yakalandı!

Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bugün öğleden sonra psikiyatrik rahatsızlıkları bulunan hastane personeli; başhekimlik idari binaya gelerek yaşamış olduğu psikolojik bunalımdan dolayı bıçakla kendine zarar vereceğini söyleyerek eylem gerçekleştirmiştir. İl sağlık müdürümüz ve hastane idarecilerimizin görüşmesi neticesinde kişi bıçağı polis ekiplerine vererek teslim edilmiştir."

Kaynak: iha