Taksici Ters Döndü: Elazığ'da Zincirleme Trafik Kazası, 2 Yaralı Taksici Ters Döndü: Elazığ'da Zincirleme Trafik Kazası, 2 Yaralı

Emine Saar, ilk eşinin ölümünün ardından ikinci evliliğini yaptı ve ikinci eşi vefat ettikten sonra elindeki bir daire ve emekli maaşı gibi varlıklardan feragat etti. Ancak daha sonra, ikinci eşinin başka bir mülkiyeti olduğunu öğrenerek bu mülkiyeti talep etmeye karar verdi.

Olayın daha da karmaşıklaşmasıyla, Emine Saar'ın çocukları ve bir esnaf olan C.K. adlı kişi arasında yaşanan anlaşmazlık, sahte senet iddiaları ve icra süreçleriyle ilgili suçlamalara dönüştü. Emine Saar'ın tüm mal varlığına haciz konulduğu ve satışa çıkarıldığı belirtilirken, olayın adli makamlar tarafından detaylı bir şekilde inceleneceği ifade edildi.

Emine Saar'ın oğlu Mehmet Turhan, iddiaları reddederken, C.K. ise suçlamaların mesnetsiz olduğunu savundu. Emine Saar'ın geçmişteki dolandırıcılık dosyası ise olaya daha fazla karmaşıklık katıyor. Adli süreç, taraflar arasındaki çekişmeyi sonlandırmak ve gerçeği ortaya çıkarmak için devam edecek.