Milli Yol Partisi'nin Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Haral, Sivas Medya Center'ı ziyaret ederek Memleket Sivas Gazetesi'nin Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ile bir araya geldi. Ziyarette mevcut belediyenin eksikliklerini ve yanlışlarını gördüğünü belirten Haral, bu nedenle aday olduğunu ifade etti.

E W E D F W E F
Haral, "Eksiklikleri ve yanlışları görmeseydim, aday olmazdım. Aksine, doğru yönetiliyoruz diye desteklerdim. Ancak, yapılan yanlışları görüyoruz, doğru yönetilmiyoruz ve Sivas'ın sorunları çözülmüyor." dedi.
Memleketin doğru yönetilmesi ve sorunlarının çözülmesi gerektiğini vurgulayan Haral, "Bizim için önemli olan memleket. Memleket doğru yönetilsin, sorunları çözülsün istiyoruz." şeklinde konuştu.

İstanbul-Sivas Yüksek Hızlı Tren ile Hayal Gerçek Oluyor! İstanbul-Sivas Yüksek Hızlı Tren ile Hayal Gerçek Oluyor!

Milli Yol Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Haral Sefwefewfivas'ın Sorunlarını Çözeceğim
Başkan seçilmesi halinde Sivas'ın sorunlarını iyi bildiğini ve çözeceğini sözlerine ekleyen Haral, Melda Geneş’e teşekkürlerini ileterek objektif ve tarafsız yayın ilkelerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.
Ziyarette Milli Yol Partisi il yönetimi yanı sıra Sivaslı siyasi lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu da Zeki Haral'a eşlik etti.