Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas teşkilatı, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde 4 Eylül Spor Salonu'nda "Şahlanış Gecesi" programı düzenledi. Coşkulu bir atmosferde gerçekleşen programa MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, MHP Sivas İl Başkanı Hakan Uygun, MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, ilçe teşkilat başkanları, ilçe ve belde belediye başkan adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Mhp Sivas 3 (6)

Ev Sahipleri Şimdi Yandı: 400.000 Kişiye Rekor Ceza Geliyor! Ev Sahipleri Şimdi Yandı: 400.000 Kişiye Rekor Ceza Geliyor!


Programda, MHP'nin Sivas merkez, ilçe ve beldelerde seçime gireceği başkan adayları tanıtıldı. Büyük bir ilgiyle takip edilen gecede, MHP'nin Sivas'ta seçimlere iddialı bir şekilde girdiği mesajı verildi.
MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek ise, MHP'nin Sivas'ta önemli bir oy potansiyeline sahip olduğunu ve bu potansiyeli 31 Mart'ta sandığa yansıtacaklarını kaydetti. Özyürek, "MHP, Sivas'ın sorunlarını çözmek için en donanımlı kadroya sahiptir. 31 Mart'ta Sivaslı hemşehrilerimiz MHP'ye destek vererek Sivas'ı hak ettiği yere taşıyacaklardır." diye konuştu.

Mhp Sivas 3 (1)
Programda, MHP'nin Sivas'ta yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında da bilgiler verildi. Gece, MHP'nin hazırlamış olduğu konser ile sona erdi.
MHP Sivas'ın Şahlanış Gecesi, Sivas'ta büyük ilgi gördü. 4 Eylül Spor Salonu’ndaki programa gelen vatandaşların salonu tıklım tıklım doldurduğu görüldü.

Mhp Sivas 3 (7)Mhp Sivas 3 (5)Mhp Sivas 3 (3)