Mersin'in Yenişehir ilçesinde yaşanan trajik bir olayda, boşanma aşamasında olan Ukraynalı bir kadın ve Türk eşi, alevlenen bir tartışmanın ardından hayatlarını kaybetti.

Olay, dün akşam saatlerinde Yenişehir ilçesine bağlı Limonluk Mahallesi 24117 Sokak'taki 13 katlı bir binanın 3. katındaki dairede gerçekleşti. İddiaya göre, 45 yaşındaki İ.Z., Ukrayna uyruklu eşi N.Z. ile boşanma aşamasındaydı ve çift arasında sık sık gerginlikler yaşanıyordu. Dün akşam da bu gerginlikler alevlendi ve tartışma kavgaya dönüştü.

Kavgada İ.Z., tabancayla eşine birçok defa ateş etti. Silah seslerini duyan komşular durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, N.Z.'nin hayatını kaybettiğini teyit etti. İ.Z.'nin de olay yerinde intihar ettiği belirlendi.

Sivas Uluslararası Film Festivali'nde Çizgi Film Kuşağı Biletleri Tükendi! Sivas Uluslararası Film Festivali'nde Çizgi Film Kuşağı Biletleri Tükendi!

Çiftin 7 yaşında bir çocukları olduğu öğrenildi. Olay sırasında çocuk okulda olduğu için trajediden habersizdi. Polis ve savcının incelemeleri tamamlandıktan sonra çiftin cenazeleri Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi.

(iha)