İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) prestijli "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırmasının 2023 yılı sonuçları açıklandı ve Konya Şeker, istikrarlı ve sürdürülebilir yönetim anlayışıyla yükselişini sürdürerek devler liginde 52. sırada yer aldı.

Sürekli Büyüyen İş Hacmi ve Köklü Tecrübeyle Zirveye Doğru

Konya Şeker, 45 tesisi ve yaklaşık 10 bin çalışanı ile ekonomiye dev bir katkı sunmaya devam ediyor. Sürekli büyüyen iş hacmi, köklü tecrübesi, yüksek kaliteli ürünleri ve yenilikçi yaklaşımıyla listede adını altın harflerle yazdıran Konya Şeker, bu başarısıyla bir kez daha gururlandırdı.

Başarı Çiftçilerin ve Çalışanların da Eseri

"Etimesgut'ta 16 Türk Devleti Bayrakları Kaldırıldı: Halk Tepkili" "Etimesgut'ta 16 Türk Devleti Bayrakları Kaldırıldı: Halk Tepkili"

PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, bu başarının çiftçilerin ve çalışanların da eseri olduğunu vurgulayarak şu ifadelere yer verdi: "Listede 52'nci sırayla başarısını taçlandıran Konya Şeker, bizleri onurlandırmıştır. Bu başarı çiftçilerimiz ve çalışanlarımızla hepimizin başarısıdır. Bizler Konya Şeker olarak çok büyük bir aileyiz. Türkiye ekonomisine güç katmaya ve katkı sunmaya devam edeceğiz."

Kaynak: iha